‍ از کدام نامزدها جدا شویم

‍ از کدام نامزدها جدا شویم

چند گروه از نامزدها هستند که ادامه دادن با آن‌ها آینده‌ای ندارد.

 

۱.اگر مشاهده کردید نامزدتان در مقابل پدر و مادرش تسلیم مطلق است، از خود هیچ اختیاری ندارد و حتی توصیه‌های غیرمنطقی آنها را می‌پذیرد، كمی در انتخاب خود تردید كنید.

 

 ۲. اگر نامزد شما با شما بسیار مهربان است؛ اما در حین رانندگی یا در تعاملات روزمره در کوچه و خیابان با مردم خشونت می‌کند، یقین داشته باشید که پس از سپری شدن دوران شیرین اولیه رابطه، خشونت علیه شما را هم آغاز خواهد کرد.

 

۳. اگر مشاهده كردید برای نامزدتان مسائلی مثل شیوه برگزاری مراسم عروسی به‌ طور افراطی مهم‌تر از خود رابطه است، آن را به‌عنوان یک نشانه منفی در نظر بگیرید.

 

۴. مهم‌ترین نکته ای که متأسفانه بیشتر مردم به آن توجهی نمی‌کنند این‌ است که افراد در دوره نامزدی تلاش می‌کنند که بهترین حالت رفتاری خود را بروز بدهند. بنا بر این اگر قسمت عمدۀ دوره نامزدی شما به بحث و تلخ‌کامی می‌گذرد، این نشانه بسیار بدی از یک زندگی دردناک پس از عقد و عروسی است.

گاهی نامزدها با هم دعواها و جر و بحث های متعددی دارند ولی خود را چنین فریب می‌دهند: «ما وقتی با هم مشکلی نداریم، خیلی خوبیم». باید تاکید کرد همه در مواقعی که مشکلی ندارند خیلی خوبند. این هنر نیست. مهم این است که دو زوج بتوانند از لحظات بد بدون خشونت کلامی و تحقیر و قهر و خشونت عبور کنند.

مدیریت سایت

مقالات مرتبط