مشاور دات اینفو | بزرگترین پلت فرم مشاوره رایگان مشاور دات اینفو | بزرگترین پلت فرم مشاوره رایگان

درست است. منتها این مشاوره ها به شکل آنلاین یا زنده نیست. بلکه در قالب فایل های صوتی از پیش ضبط شده ارائه می شود.

معمولا همه انسان‌ها در موقعیت های مشابهی در زندگی قرار می گیرند. این موقعیت های مشابه سوالات و بعضا جواب های مشابهی دارند. تیم علمی و تولیدمحتوای مشاور دات اینفو سخنان مشاوران و کارشناسان مختلف را در زمینه ها و موضوعات مختلف فراهم و تبدیل به فایل صوتی یا همان پادکست کرده است و در اختیار مخاطبان قرار داده است.

بله. استفاده از تمام فایل های صوتی ارائه شده در مشاور دات اینفو رایگان می باشد. 

فایل های صوتی مشاور دات اینفو هم اکنون بیشتر در زمینه مشاوره های روانشناسی است. با این حال تیم علمی و تولیدمحتوای مشاور دات اینفو در حال تهیه پادکست هایی در موضوعات دیگر است که به زودی در سایت قابل دسترسی خواهد بود.بنابراین مشاور دات اینفو در موضوعات دیگری مانند مشاوره های حقوقی، سلامت، تغذیه و تحصیلی به مخاطبان محتوا ارائه خواهد کرد. 

از طریق جستجو در سایت. در تمام سایت فیلد جستجو قرار دارد که شما می توانید سوال خود یا موضوع مورد نظر را در قالب یک یا چند کلمه نوشته و سپس به بخش پادکست ها یا همان فایل های صوتی مرتبط هدایت شوید. 

ضمنا با انتخاب هر موضوع پادکست هایی مرتبط با آن در نوار حاشیه صفحه برای شما نمایش داده خواهد شد. 

شما در ذیل هر فایل صوتی یک دکمه سبز می بینید که از طریق آن می توانید آن صفحه را در شبکه های اجتماعی یا پیام رسان مختلف با دوستان و آشنایانتان به اشتراک بگذارید. ما از انتشار این فایل ها در فضای مجازی بسیار استفبال می کنیم و همواره بر این اعتقادیم که ممکن است گوش دادن به یک فایل صوتی چند دقیقه ای زندگی یک فرد را اصلاح یا حتی شخصی را از خطرات و مشکلات بزرگی برهاند.

می توانید در بخش نظرات کاربران در ذیل هر فایل صوتی نظر خود را اعم از مثبت یا منفی ارائه کنید. حتی می توانید با دیگر کاربران و مخاطبان سایت در این رابطه بحث و گفتگو داشته باشید.

نیاز به مشاوره دارید ؟