مشاور دات اینفو | بزرگترین پلت فرم مشاوره رایگان مشاور دات اینفو | بزرگترین پلت فرم مشاوره رایگان

درباره مشاور

مشاور دات اینفو مجموعه عظیمی از فایل های صوتی یا همان پادکست با موضوع مشاوره در زمینه‌های مختلف است. این پادکست‌ها در جواب به سوالات مختلف تهیه و تدوین شده‌اند. کارشناسانی که در این فایل‌های صوتی صحبت می کنند معمولا از اعضای هیئت علمی، کارشناسان زبده و افراد صاحب نام می‌باشند.

کاملا مشخص است که همه انسان‌ها در موقعیت‌های مشابه دچار مشکلات مشابه خواهند شد. این باعث می‌شود که سوالاتی مشابه برای همه در موقعیت‌های مشابه پیش آید. برای مثال مادری که فرزندش دچار شب‌ادراری است یا همسرانی که در ارتباط با یکدیگر دچار مشکل سردی در ارتباط شده‌اند. این مسایل در زندگی همه ما پیش خواهد آمد و اغلب جواب به این مشکلات یکسان است. 

ما سعی کرده‌ایم از زبان متخصصان و کارشناسان زبده در هر رشته پاسخ‌های این مشکلات و مسایل را گردآوری کنیم و به عنوان پادکست (فایل صوتی) یا ویدئو در اختیار مخاطبان عزیز قرار دهیم. شما می توانید سوالاتتان یا کلیدواژه مربوط را در فیلد جستجو در بالای صفحات نوشته و از میان نتایج جستجو سؤال مورد نظر خود را پیدا کنید. 

ما توصیه می‌کنیم پس از شنیدن صدای کارشناس حتما نظر خود را در پایین پادکست مربوط درج کنید تا دیگران هم از تجربه یا نظر شما بهرمند شوند و شاید این مسئله بتواند مشکل یک فرد دیگر را حل کند. 

مشاور دات اینفو سعی دارد در موضوعات مختلفی پادکست تهیه و در اختیار کاربران قرار دهد. موضوعاتی مانند مسائل حقوقی و قانونی، مسائل مرتبط به حوزه سلامت و تغذیه، مسایل مربوط به تحصیل و مشاوره تحصیلی و در نهایت مسایل اقتصادی و سرمایه‌گذاری روی ملک و مسکن.

در بالای هر پادکست یا ویدئو شما اسم کارشناس آن پادکست را می‌بینید که با کلیک کردن آن وارد صفحه مخصوص آن کارشناس خواهید شد و ضمن مطالعه توضیحات مربوط به کارشناس می‌توانید از طریق لینک شبکه‌های اجتماعی کارشناس با ایشان در ارتباط باشید یا دیگر پادکست‌ها و ویدئوهای ایشان را از روی سایت مشاور دات اینفو دریافت کنید.

مدیریت سایت از اعلام آمادگی کارشناسان عزیز برای ارائه محتوا بر روی سایت استقبال می‌کند. شما می‌توانید برای این کار با شماره تلفن 09923995023 در تماس باشید. 

مدیریت و ایده‌پرداز استارت‌آپ مشاور دات اینفو آقای محمدمهدی گودرزی می‌باشند. شما با شماره تلفنی که در بالا ذکر شد می‌توانید با ایشان در ارتباط باشید. در نظر داشته باشید مشاور دات اینفو بستری برای ارائه مشاوره‌های آفلاین (غیر‌ آنلاین) است و امکان ارائه مشاوره تلفنی یا آنلاین را ندارد. 

همچنین ما نظرات و پیشنهادها و انتقاداتتان را از طریق ایمیل moshaverdotinfo@gmail.com شنوا خواهیم بود. 

 

نیاز به مشاوره دارید ؟